אודות Coface

מנהיגה עולמית

קבוצת Coface היא הקבוצה המובילה בעולם בתחום ביטוחי האשראי, והיא מציעה לחברות מסביב לעולם פתרונות וכלים להגנה אל מול הסיכונים הכלכליים הקיימים מול לקוחותיהם, הן בשוק המקומי והם בשווקי חוץ.
 
Coface מספקת ערבויות לכ-513 מיליארד דולרים הנצברים בחובות של לקוחות, בלמעלה מ-200 מדינות, כולל מעל ל-6 מיליארד דולר במזרח התיכון בלבד. Coface מתחזקת בסיס מידע על למעלה  מ-65 מיליון חברות ברחבי העולם, הכולל עדכונים יומיים על מוסר תשלומים של החייבים, דוחות כספיים עדכניים, ניתוח סיכון מדינות ועוד.
 
את Coface תוכלו למצוא בישראל בנוכחות ישירה, עם היכולת לספק כיסוי ביטוחי ללקוחות בלמעלה מ-200 מדינות שונות. Coface מסתמכת על הרשת הבינלאומית אותה הקימה – רשת השותפים של Coface, המספקת שלל שותפים ברחבי העולם, כאשר שותפים נוספים מצטרפים לפי הצורך.
 
Coface מספקת את פוליסת הביטוח הגלובלית – פתרונות לביטוחי אשראי, בכל אחת מאותן מדינות. בנוסף, היא מאפשרת לעסקים לבטח גם את חברות הבת שלהם, במסגרת פוליסה אחת.

מפת המדינות בהן יש ל Coface משרדים ישירים או נציגות באמצעות חברות בת:

 

מפת ביטוח אשראי

רשת השותפים של Coface

השותפים של Coface
הרשת הנרחבת ביותר בעולם לביטוחי אשראי וסחר

הרשת הבינלאומית, אותה הקימה Coface בשנת 1992, מאגדת חברות פרטיות וציבוריות כאחת מכל מגזרי ביטוחי האשראי והסחר.

כל אותן חברות שותפות לאותה המטרה – להתפתח ולהרחיב את תחום ביטוחי האשראי על מנת שיתמוך הן בשווקים מקומיים והן בשווקי חוץ, תוך כדי שהם נשענים על הניסיון של Coface ועל מאגר המידע הייחודי המאגד מידע על סיכונים אפשריים.

 
רשת השותפים של Coface מחזקת את הנוכחות הבינלאומית של Coface ומאפשרת ללקוחות שלה להנות מכיסוי גיאוגרפי מורחב של סל השירותים שלה, כמו גם ידע מעמיק בכל הנוגע לתנאי הכלכלה המקומיים.

 

בנוסף, הרשת הבינלאומית מאפשרת ל- Coface להציע לחברות בינלאומיות מבנה שירותים המותאם ישירות לצרכים שלהן, המאפשר יצירת מגעים בכל רחבי העולם.

למעלה
  • English
  • Hebrew