ההצעה שלנו

גביית חובות

תנו ל- Coface להתמודד עם ההפסדים שלכם

ארבע סיבות טובות לבחור בשירותי גביית החובות של Coface

  •  מערך פתרונות מגוון ומקיף
  •  פתרונות גם למצבי משבר קשים
  •  שימור הלקוחות
  •  עצות זמינות ממומחים מקומיים

גביית חובות מספקת אמצעי מדידה יעיל בניהל סיכונים בעסקים.

 

ניתן לשלוט בצורה יעילה ואיכותית על ניהול הסיכונים השונים הקשורים לתפעולו השוטף של העסק, באמצעות שימוש בשירותי מומחים בכל הנוגע לגביית חובות מקצועית. עסקים רבים רואים תשואה חיובית מההשקעות שלהם, דרך קשרים עסקיים איכותיים, המשתמשים באסטרטגיות יעילות לגביית חשבוניות שלא שולמו ועסקות שליליות אחרות עם לקוחות. Coface מציעה לכם את שירותם של מומחי גבייה אמינים, הן דרך רשת 'שותפי Coface' והן דרך Coface עצמה. צוות המומחים נועד  לעבוד בשבילכם ולטובת האינטרסים של העסק שלכם, והם זמינים לכם ב-67 מדינות שונות ברחבי העולם.

 
צרו קשר עמנו עוד היום על מנת ליישב בהצלחה את קשרי הלקוחות שלכם.
 

מקרה בוחן

DEBT_COLLECTION_casestudy.jpg

חברת הנדסה ומכונאות גדולה בערב הסעודית נקלעה לקשר מתוח עם אחד מלקוחותיה הגדולים ביותר - חברה בינלאומית בתחום האנרגיה. הייתה זו סיטואציה בעלת אופי רגיש שכן הלקוח חווה קשיים בתשלום, משום שהוא בעצמו לא קיבל תשלום עבור פרויקט גדול שביצע, מה שהוביל למחסור בכספים.

האיחור הגדול בתשלום היה אמור להיות הגורם להפסקת העבודה באופן מיידי על ידי הספק, אך כדי לנסות ולפתור את המצב בצורה אופטימלית, גויסו שירותיה של חברת Coface, כדי לנהל משא ומתן בכל נושא הגבייה ולהציג בפני הלקוח אפשרויות תשלום מגוונות. משא ומתן זה הביא לתשלום כמעט מיידי, ואף לשימור קשר עסקי, נעים ומפויס בין החברות.

למעלה
  • English
  • Hebrew