ההצעה שלנו

מידע עסקי

האם אתם רוצים לקחת סיכונים בצורה עיוורת?

ארבע סיבות טובות לנצל את יתרון המידע העסקי של Coface

  •  גישה למידע מעודכן על שותפים לסחר
  •  המידע פשוט וקל להבנה
  •  הפתרונות מותאמים במיוחד לצרכים שלכם
  •  רשת בינלאומית נרחבת המיועדת לאיסוף מידע
גישה אל מידע רלוונטי ומעודכן על הלקוחות שלכם יכול לסייע לכם להימנע מן הסיכונים שבאי-תשלום, וניתוח המידע הזה יסייע בקבלת ההחלטות.

 

מידע ברור ועדכני מאפשר ללקוחות שלנו להתמקד בתחזיות האמתיות, ולפתח מערכות יחסים עסקיות המבוססות הן על אמון והן על עובדות. החלטות מהירות ותגובות זריזות יותר לצרכי הלקוחות שלכם יוצרות יתרון תחרותי, אשר הופך להיות אפילו משמעותי יותר כאשר הוא נתמך על ידי מידע אפקטיבי.

 

מידע מקיף מסייע ללקוחות שלנו לשלוט על הסיכונים הכרוכים בהתמודדות עם לקוחות מסוימים או עסקאות ספציפיות, ואף מסייע לקבלת החלטות בתחום האשראי.

 

הלקוחות שלנו יכולים לבסס החלטות הרות גורל על מידע שנאסף בידי מומחים במשך למעלה מעשור, וכך לחסוך גם זמן וגם כסף.

מקרה בוחן

מקרה בוחן

חברה בגודל בינוני אשר בסיסה בדובאי, מוכרת מוצרי חשמל ביתיים ומתהדרת במגוון לקוחות רחב, אליו מתווספים לקוחות חדשים מדי חודש. אם ניקח בחשבון שלא הייתה לה שום התנסויות עבר עם אותם לקוחות חדשים, ואין לה גוף מדווח בתחום האשראי ממנו היא יכולה  להשיג מידע על הלקוחות הקיימים, אנו מוצאים שאותה חברה עומדת בפני אתגר אמיתי לנטר את שווי האשראי של כל הלקוחות.

לאחר בחינת העובדות, החליטה החברה להצטרף לשירות המידע העסקי שלנו. הדו"חות העסקיים המקיפים של Coface מאפשרים לחברה גם לתמוך במדיניות האשראי הקיימת של כל אחד מלקוחותיה, וגם לשפר את אסטרטגיית ניטור הסיכונים שלה. כיום היא יכולה לספק ללקוחותיה מדיניות אשראי טובה ומורחבת.

למעלה
  • English
  • Hebrew