ההצעה שלנו

הפרסומים של Coface

הפרסומים שלנו מאפשרים לכם גישה אל המידע הכי עדכני על השווקים והמדינות בהן אתם פועלים, מסייע לכם לגבש אסטרטגיות פעולה נכונות ואף למקסם את ההחלטות המסחריות שלכם

הרצון העיקרי של Coface הוא להפיץ כמה שיותר מידע אל עסקים ברחבי העולם על מנת שהם יוכלו להגן על עצמם מן הסיכונים הנלווים לעסק, כמו גם לזהות שווקים פוטנציאלים לפעולה.
עם בסיס חזק ויציב המורכב משנים של ניסיון ויכולת, המומחים שלנו בתחום הערכת הסיכונים יכולים לספק לקוראי הפרסומים מספר שירותים:
  •  דו"חות תקופתיים ומדדים חשובים על הסביבה הכלכלית
  •  תובנות בעלות ערך בנושאים חשובים אשר יכולים לפתוח דלתות אל ניתוחים חשובים נוספים.
 
כל פרסום פנורמי של חברת Coface משמש לא רק ככלי אבחון  קל לשימוש, אלא גם כאמצעי השתקפות. למשל, על ידי בחינת המשבר הבנקאי בספרד, או על היציאה האפשרית של יוון מגוש האירו, נוכל להעריך כיצד יושפעו עסקים במדינות אחרות מאותם אירועים.  

אילו אזורים מכסים הפרסומים הפנורמיים?

פרסום פנורמי מדינתי:פרסומי המדינות מספקים מבט ספציפי על המדינה בה אתם פועלים, ומדגישים מדדים חשובים במצבה הכלכלי . הפרסומים מהווים סיכום המתבסס על אבחנות מאת מומחים בתחום זה הפועלים מתוך הארגון, כמו גם מחוץ אליהם.

 

פרסום פנורמי על סיכוני המדינות:הפרסומים הללו מספקים דו"חות תקופתיים על מדינה מסוימת, אשר לרוב מתפרסמים מדי רבעון. הפרסומים מספקים הערכות מפורטות על הסיכונים הקיימים בביצוע עסקים בכל מדינה, הם מכסים כ-158 מדינות ברחבי העולם, והם נגישים לקהל הרחב.

 

פרסום פנורמי מגזרי: אלו הערכות מפורטות על תעשיות או מגזרים מוגדרים של עסקים. הם מספקים מבט רחב על הסיכונים הקשורים למגזר ספציפי, המבוססים על הניסיון של מומחי הסיכון של Coface.

 

פרסום פנורמי אודות פשיטות רגל של עסקים :כאן מדובר בפרסומים הכוללים תוצאות של מחקרים שנערכו על חברות פושטות רגל באזור מסוים, והם יכולים להאיר את הסיבות מאחורי פשיטת הרגל. ההשפעה של מערכת המשפט על המצב, כמו גם התפקיד שמשחקת המאקרו-כלכלה הם אלה שמספקים מידע סטטיסטי המשמש כתחזית לפשיטות רגל עתידיות.

למעלה
  • English
  • Hebrew