ההצעה שלנו

ניתוח והערכת סיכונים

אנו מספקים לכם גישה אל המידע האסטרטגי ביותר שלנו, המאפשר לכם להעריך את הסיכונים באי-התשלומים לחברתכם, ולנתח את האיכות הכללית של הסביבה העסקית בה אתם פועלים

 ניתוח הסיכונים שלנו מבוסס על:

  •  מומחיות שנבנתה עם הזמן בכל הנוגע להערכת סיכונים מדינתית
  •  מומחיות במיקרו-כלכלה שנצברה במשך 60 שנה של נסיון בנושא תשלומים

Coface מספקת לכם מחקר מפורט על הסביבה הכלכלית של כל מדינה והאקלים העסקי שבה. דו"חות מפורטים אלו מסייעים לכם להעריך את הסיכון הפוטנציאלי הקיים בפעילות עסקית בכל מדינה, ולהחליט האם מתאים לכם להרחיב את פעילותכם באזור זה. 

 

 

ניתוח סיכונים לפי מדינה
בעזרת המומחיות של Coface בכל הנוגע לניתוח והערכת מדינות, כיום ישנן 158 הערכות מדינה הזמינות לכם, המשתמשות בספקטרום רחב של אינדקטורים המשלבים סיכונים גיאו-פוליטיים או ממשלתיים, פגיעות כלכלית, סיכון קיים למשבר במטבע זר, הסכנה שבחובות חיצוניים, ואף הפגיעות הכלכלית של מערכת הבנקים של אותה מדינה.

 

הערכת המדינות מנוטרת בקביעות ומספקת תשקיף של סיכוני האשראי הממוצעים, המתבססים על העסקים והסביבה הסוציו-פוליטית הקיימת באותה מדינה. מידע זה הוא כלי יקר ערך, המצביע על השפעתה האפשרית של כל מדינה על ההתחייבויות הכלכליות של עסקים המתקיימים בה.

המדינות מדורגות בסולם דירוגים בעל 7 שלבים בסדר עולה של סיכונים – A1,A2,A3,A4,B,C,D. כמובן שנכנסים גם גורמים אחרים המשפיעים על הערכת החוזקות בבתי עסק ספציפיים, ויתכן שיתקיימו יוצאים מן הכלל המצויים באקלים העסקי הכללי בכל מדינה. יחד עם זאת, הערכות אלו נותנות מושג די מדויק על האקלים העסקי של המדינות.

 

 

הערכת הסביבה העסקית
הערכת האקלים העסקי של מדינה כלשהי תלוי בעיקר באיכות הניהול של המגזרים הפרטיים באותה מדינה, הסגרת המידע הפיננסי, ויעילותה של המערכת המשפטית ביישוב חובות משחקים תפקיד משמעותי בהערכה. 

 

אנו ב- Coface מבצעים את הערכת הסיכונים שלנו על בסיס:
  •  מומחיות בשוק – היתרון הקיים בנוכחותנו העולמית
  •  הערכות שונות המתבצעות על ידי ארגונים בינלאומיים מוכרים

ההערכות של Coface אינן בודקות רק את הנזילות הפיננסית הקיימת בכל מדינה, אלא גם לוקחות בחשבון את הגורמים המיקרו-כלכלים באותה מדינה.

המחקר הכלכלי של Coface

המחקר הכלכלי של Coface

אנו ב- Coface מציעים לכם מידע שימושי ומבט רחב על הכלכלה, המתבסס על עסקי ביטוח האשראי שלנו ברחבי העולם. ההערכות שלנו נבנות על בסיס ניסיון בכל הנוגע לתשלום, ביחד עם ההערכות המתבצעות על ידי האנליסטים המומחים שלנו.

המחקר הכלכלי מבוסס, על ניסיון היסטורי של הסיכונים אותם ביטחנו בעבר, ואף משמש להעריך את אותם סיכונים על ידי:

 

-   ניתוח וניטור מאקרו-כלכלי של סיכונים פוליטיים, בנקאיים וכלכליים אשר משולבים בהתנהלות היום יומית של בית העסק שלנו. 

 

-   סימנים מיקרו-כלכלים בצורת פיגורים מתועדים בתשלומים, המאפשרים לנו לכוון בדיוק את הדיאגנוסטיקה אותה אנו מבצעים על כלכלות ומגזרים הנוגעים לנושא, ואת התחזיות שלנו בכל הנוגע להערכת מדינות.

למעלה
  • English
  • Hebrew